Evden Eve Nakliyat ve Taşımacılık

AŞKIN NAKLİYAT

ŞEHİR İÇİ VE ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

SAĞLAM PAKETLEME

Taşınabilir ürünleriniz en iyi şekilde paketliyor en şekilde araçları yerleştiriyor, sağlam bir şekilde ulaşması gereken yere ulaştırıyoruz.

PROFESYONEL EKİP

Taşınır ürünlerinizin sizin için ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için uzman ekip arkadaşlarımızla taşıma işlemini gerçekleştirip hızlı bir şekilde ulaşması gereken yere ulaştırıyoruz.

GARANTİLİ VE ZAMANINDA

Zamanın sizin ve bizim için ne kadar değerli olduğunu bildiğimiz için ve taşınır ürünlerinizin kıymetini bilerek garantili ve zamanında işlemleri gerçekleştiriyoruz.

Lokasyon Belirleme

Paketleme ve taşıma işlemlerinden sonra lokasyonlar belirlenerek en kısa ve en sağlıklı yoldan sizin için ilerleyerek taşınır ürünleriniz istediğiniz adrese ulaştırmaktayız.

ŞEHİR İÇİ TAŞIMACILIK

Firmamız Ankara merkezli olup Ankara'nın tüm bölgelerine ve ilçelerine taşıma işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. Sadece bize nereden nereye taşınmak istediğiniz bildiriniz.

ŞEHİRLERARASI TAŞIMACILIK

Sizi Türkiye'nin bir ucundan bir ucuna taşıyoruz. Edirneden Kars'ı, Karadenizden Akdenize Doğudan batıya vatanın bir ucundan diğer ucuna... Arayın size yardımcı olalım.

Sizin İçin Buradayız.

Ankara' daki Evden Eve Nakliyat hizmeti veren Aşkın Nakliyat tüm Evden Eve Nakliyat işlemlerinizde her zaman yanınızdadır.Tüm askeri personel ve memurlarımıza %10 indirim sağlıyoruz.Tüm Ankara Şehir İçi ve Şehirler Arası Asansörlü Evden Eve Taşımacılık şirketleri arasında Ankara'da 1 numara olarak yer almaktayız. Aşkın Nakliyat Şirketi olarak sektöründe kalifiye, alanında uzman sigortalı eleman kadrosu ile evinizin taşınması artık çok daha rahat ev kolay olacaktır.Aşkın Nakliye Şirketi olarak sizlere müşteri memnuniyetini ön plana çıkararak, huzurlu stressiz ve hasarsız evden eve taşımacılık güvencesi sunmaktayız.Kaliyeyi ön planda tutan firmamız sizlere kadrolu elemanları ile hizmet vermekteyiz.Aşkın Evden Eve Nakliyat Şirketi olarak Ankara’nın hangi semtinde olusanız olun ücretsiz ekspertiz göndererek taşıma günü oluşabilecek bütün sorunları tamamen ortadan kaldırarak rahatça taşıma yapıyoruz. Bizim ile iletişime geçtiğinizde evinizin nakliyatında sizlere %100 memnuniyet garantisi veriyoruz. Sizler rahatınıza bakarken güven içinde koşulsuz müşteri memnuniyetine dayalı Aşkın Evden Eve Nakliyat Firması sizlerin hizmetinizdedir.

Aşkın Evden Eve Nakliyat firmasını aradığınızda sizinle ilk iletişime geçen kişi evden eve taşımacılık işleminizi baştan sona koordine edecek olan kişi “Experimizdir” dir. TEMSİLCİMİZ sizlere uygun olan gün-tarih ve saatte evinize gelerek detaylı bir keşifte bulunur. Bunu yapmaktaki amacımız nakliye işleminin kusursuz bir şekilde beklentileriniz doğrultusunda gerçekleşmesi için gerekli olan araç, personel sayısı ve kullanılacak malzemelerin tespitinin yapılmasıdır. Tespit sonucu tüm şartlarda anlaşıldıgı takdirde sözleşme yapılarak nakliyat işlemi resmiyete çift nüshadan oluşan protokel imzalanır.