KURUMSAL TAŞIMACILIK

KURUMSAL NAKLİYAT VE TAŞIMACILIK

Kurumsal Taşımaılık Hakkında Genel Bilgi :

Aşkın Nakliyat şirketinin bir başka özel hizmeti kurumsal taşımacılıktır. Okul, ofis, şirket binası, kamu kurumu ve kuruluşu, eczane, market, her türlü atölye, hastane gibi çok özel hizmet verilmesi gereken binalardan diğer binaya büyük bir titizlik ve ehemmiyetle nakliye yapılmaktadır. Önce taşınacak binada keşif yapılır. Tecrübeli eksperler tarafından önceden taşınacak tüm eşyalar tek tek tespit edilir. Paketlememe hizmeti kullanılacak malzemeler ve nakliye araç veya araçları belirlenir. Makul bir fiyat çıkarılır. Anlaşma yapıldığı takdirde belirlenen gün ve saatte taşıma işlemi Aşkın Nakliyat tarafımızca büyük bir itina ile yapılarak bitirilir.Tüm eşyalar firmanın anlaşmalı sigorta şirketi tarafından sigortalanır.

Böylece taşınma ve nakliye sırasında oluşabilecek en küçük zarar bile sigorta garantisi altına alınmış olur. Alanında son derece tecrübeli ve profesyonel elemanlarımız ile kırılacak eşya taşınıyormuş gibi Kamu Kurum ve kuruluşlarına ait malzeme,büyük bir dikkat ve ehemmiyetle taşınır. Taşınma sırasında hiçbir problem çıkmaması için firma tüm gücünü seferber eder. Taşınılan yere varıldığında her eşyanın olması gereken yere güvenli bir şekilde bırakılması için tüm elemanlar önemle çalışır.

Ankara' da bu tür kurumların taşınma işlemlerinin gerektirdiği kadar araç, eleman ve taşıma malzemesi şirketimiz tarafından eşya tespiti yapıldıktan sonra sağlanır ve taşıma işlemi istenilen tarihler arasında başlanıp bitirilir.Taşınacak eşyalar şirketimiz tarafından sigortalanır, Taşıma işlemi en az ev eşyası kadar dikkatli bir biçimde gerçekleştirilir.


Bilgilendirme Formu